Lipujalg

Lipujalad

Korralik mobiilne beachflag lipp on varustatud keerleva mastialusega, mis jätab lipu tuule käes keerlema ja laseb neil nii koormuse eest ära pöörata. See tagab stabiilsuse ja lisab köitvust.

Moodsad kerglipud võimaldavad kasutajal valida sobiva kuju ja kõrgusega masti juurde ühe kuni mitu sobivat lipujalga. Nii on võimalik sama lippu kasutada näiteks messil, rannas, lumes või suvisel väliüritusel. Samuti on iga jalaga võimalik kasutada mitut mastikuju.

Sellised jalad on reeglina varustatud kande / hoidekotiga.

Piikjalg

Lipujalg kasutamiseks murus, kruusas ja jääl. Jala stabiilsuse tagab maasse torgatav piik. Jala kõvasse pinnasesse löömisel tuleks kasutada n: haamrit. Lipujalg on varustatud keerleva pesaga, mis tagab tuule käes lipu parema liikuvuse ja stabiilsuse.

Kruvijalg

Kasutamiseks liivas, lumes ja muudel pehmetel pinnastel. Jalga keeratakse pinnasesse. Lipujalg on varustatud universaalse keerleva pesaga, mis tagab tuule käes lipu parema liikuvuse ja stabiilsuse. Tänu universaalsele pesale saab kasutada kõikide lipuvarrastega, mille läbimõõt jääb vahemikku 19-28 mm. Kruvijalast on olemas ka tugevam versioon – selle kurvi ulatub 440 mm sügavusele pinnasesse.

Aia külge kinnitatav lipujalg

Lihtne viis territooriumi märgistamiseks. Tänu aia külge kinnitumisele ei pea mõtlema lipujala stabiilsusele ning saab kasutada lühemaid lipuvardaid.

Aia külge kinnitatav lipp

Aia külge kinnitatav lipp

Ristjalg

Keerates kokkukäiv lipujalg kasutamiseks asfaldil, betoonil, kõval pinnasel või siseruumides. Jalg on raske ja toetub laiale pinnale. Lisastabiilsuse nimel saab lipujala otstest kinnitusnaeltega pinnasesse kinnitada.

Autojalg

Lipujalg, mis seatakse atuoratta alla ning nii on väga lihtsalt ja mugavalt võimalik lipp paigaldada väliüritusele.

Plaatjalg

Lipujalg kasutamiseks asfaldil, betoonil või siseruumides. Jalg on raske ja lame, mistõttu sobib eriti hästi käidavatesse kohtadesse.

Universaalne lipujalg erinevatele reklaamlippudele

Universaalne lipujalg erinevatele reklaamlippudele

Blokkjalad

Erinevatest materialidest (plastik, kumm jne) toodetud rasked blokid, mida on hea kasutada välitingimustes.

Raske blokkjalg lippudele

Raske blokkjalg lippudele

Vaata ka täispuhutavad reklaamid ja suureformaadilised bännerid ja digitrükk kangale.