Lipujalg

Lipujalad

Korralik mobiilne beachflag lipp on varustatud keerleva mastialusega, mis jätab lipu tuule käes keerlema ja laseb neil nii koormuse eest ära pöörata. See tagab stabiilsuse ja lisab köitvust.

Moodsad kerglipud võimaldavad kasutajal valida sobiva kuju ja kõrgusega masti juurde ühe kuni mitu sobivat lipujalga. Nii on võimalik sama lippu kasutada näiteks messil, rannas, lumes või suvisel väliüritusel. Samuti on iga jalaga võimalik kasutada mitut mastikuju.

Sellised jalad on reeglina varustatud kande / hoidekotiga.

Piikjalg

Lipujalg kasutamiseks murus, kruusas ja jääl. Jala stabiilsuse tagavad 2 maasse torgatavat piiki. Jala kõvasse pinnasesse löömisel tuleks kasutada n: haamrit.

Kruvijalg

Kasutamiseks liivas, lumes ja muudel pehmetel pinnastel. Jalga keeratakse pinnasesse.

Autojalg

Lipujalg, mis seatakse atuoratta alla ning nii on väga lihtsalt ja mugavalt võimalik lipp paigaldada väliüritusele.

Aia külge kinnitatav lipujalg

Lihtne viis territooriumi märgistamiseks. Tänu aia külge kinnitumisele ei pea mõtlema lipujala stabiilsusele ning saab kasutada lühemaid lipuvardaid.

Aia külge kinnitatav lipp

Aia külge kinnitatav lipp

 

Plaatjalg

Lipujalg kasutamiseks asfaldil, betoonil või siseruumides. Jalg on raske ja lame, mistõttu sobib eriti hästi käidavatesse kohtadesse.

Universaalne lipujalg erinevatele reklaamlippudele

Universaalne lipujalg erinevatele reklaamlippudele

Ristjalg

Keerates kokkukäiv lipujalg kasutamiseks asfaldil, betoonil, kõval pinnasel või siseruumides. Jalg on raske ja toetub laiale pinnale. Lisastabiilsuse nimel saab lipujala otstest kinnitusnaeltega pinnasesse kinnitada.

Lipujalg Sidewalk

Universaalne, betoonraskustega kasutamiseks mõeldud, lipujalg.

Blokkjalad

Erinevatest materialidest (plastik, kumm jne) toodetud rasked blokid, mida on hea kasutada välitingimustes. Alternatiivne jalamudel on metalljalg, mille peale saab asetada raskuseid a la kõnniteeplaate.

Raske blokkjalg lippudele

Raske blokkjalg lippudele