Reklaamstendid

Rollup – lihtsalt ja ülikiirelt paigaldatav, sobib lahendusteks, kus on oluline reklaami kiire ja mugav paigaldamine

Messilaud / esitluslaud on kiiresti ja lihtsalt kokku pandav laud messidele, üritustele, esitlustele ja degustatsioonidele. Pakitult on laud kerge ja väike.

Reklaamtrussist modulaarne messistend on lihtsalt paigaldatav ja laiendatav, võimaldab üsna keerulisi lahendusi.

Pop up stendid – suuremõõtmelised kergesti paigaldatavad reklaamseinad. Paigaldamine käib kiiresti ja stendid võtavad transpordiasendis vähe ruumi. Stende on saada sirge ja kunmera variandina.

Trükisehoidja on riiul mis on mõeldud reklaamtrükiste (voldikud, bukletid, brošüürid, kataloogid, infomaterjalid) hoidmiseks ja jagamiseks. Osad neist on kaasaskantavad.

Piirdepostid on abiks, kui on vaja ohjata külastajate liikumist või järjekorras seismist.

T-Flex vaheseinad – vahetatavale tekstiilkangale trükitud oma valitud kujundusega kerge vahesein / ruumijagaja / sirm kontorisse või messile. T-Flex sobib ka reklaamseinte, messibokside, seinapaneelide ja erinevate valgusreklaamide tootmiseks.

Teadetetahvlid – lukustatavad, magnetpõhjaga teadetetahvlid avalikku ruumi ja õue. Mitmed mudelid ja erinevad turvaklassid.

Valguskastid kaubanduses – lihtsalt vahetatav graafika on saavutatud kas raamile silikoonservaga kinnituva kanga, snapframe raami või magnetkinnitusega esipaneeli abil.

Pop up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk. Sobib kasutamiseks erinevatel väliüritustel.

Reklaamstende müüb Comdecor OÜ,
Laki 26. 12915 Tallinn
e-post: myyk@esitlustarvikud.ee