Reklaamstendid

Rollup – lihtsalt ja ülikiirelt paigaldatav, sobib lahendusteks, kus on oluline reklaami kiire ja mugav paigaldamine

Messilaud / esitluslaud on kiiresti ja lihtsalt kokku pandav laud messidele, üritustele, esitlustele ja degustatsioonidele. Pakitult on laud kerge ja väike.

Trükisehoidja on riiul mis on mõeldud reklaamtrükiste (voldikud, bukletid, brošüürid, kataloogid, infomaterjalid) hoidmiseks ja jagamiseks. Osad neist on kaasaskantavad.

Piirdepostid ja piirdelint on abiks, kui on vaja ohjata külastajate liikumist või järjekorras seismist.

Teadetetahvlid – lukustatavad, magnetpõhjaga teadetetahvlid avalikku ruumi ja õue. Mitmed mudelid ja erinevad turvaklassid.

Pop-up stendid – suuremõõtmelised kergesti paigaldatavad reklaamseinad. Paigaldamine käib kiiresti ja stendid võtavad transpordiasendis vähe ruumi. Stende on saada sirge ja kunmera variandina.

Pop-up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk. Sobib kasutamiseks erinevatel väliüritustel.

Täispuhutavad reklaamid on kiiresti paigaldatavad, suuremõõtmelised reklaamid (postid, väravad, pallid jne). Nüüd on täispuhutavad reklaamid õhukindlad – ei ole vaja pidevalt puhuvat kompressorit!

Valguskastid kaubanduses – lihtsalt vahetatav graafika on saavutatud kas raamile silikoonservaga kinnituva kanga, snapframe raami või magnetkinnitusega esipaneeli abil.

Reklaamstende müüb Comdecor OÜ.